Кузовні, великогабаритні, ексклюзивні деталі, товари "під замовлення",автозапчастини підібрані самостійно та замовлення на суму понад 5000 грн надсилаються тільки за частковою або повною передоплатою
Шків паразитний ременя генератора SNR SNR NTN GA352.76 (фото 1)
SNR NTN

Виробник залишає за собою право змінювати характеристики та комплектацію з метою підвищення якості продукту без попередження

Характеристики
Каталоговий номер
GA352.76
Виробник
Ширина,мм
25
Зовнішній діаметр 2 мм
70
Ford
Volvo
Двигун та Вихлопна

Шків паразитний ременя генератора SNR SNR NTN GA352.76

  • 0 відгуків

для перевірки сумісності товару

Наявність іншої ціни можете запитати у менеджера

1 060 ₴

  • 2 дні
  • Код: 30632

Не впевнені у виборі запчастини - зверніться до нашого менеджера

Самовивіз з магазину

Кременчук (Полтавська обл.)
Безкоштовно

Доставка

Поштомат «Нової Пошти» Поштомат «Нової Пошти»
Тариф перевізника
На склад «Нової Пошти» На склад «Нової Пошти»
Тариф перевізника
Кур'єром НП по Україні (до дверей) Кур'єром НП по Україні (до дверей)
Тариф перевізника

детальніше →

Оплата

Visa Master Card Apple Pay Google Pay Приватбанк Приватбанк оплата частинами

Післяплата, Оплата готівкою, Онлайн картой Visa/MasterCard, Безготівковий розрахунок, детальніше →

Гарантія

Обмін/повернення товару протягом 14 днів, детальніше →

Вас може зацікавити

Комплекти в яких міститься «SNR NTN GA352.76»

Аналоги «SNR NTN GA352.76»

  • 0 відгуків

860 ₴ сьогодні

  • 0 відгуків

1 265 ₴ завтра

Ролик модуля натягувача ременя DAYCO APV2673 DAYCO
  • 0 відгуків

1 005 ₴ 2 дні

  • 0 відгуків

645 ₴ завтра

Роликовий модуль натягувача ременя (ролик, ремінь) SKF VKMA 36135
  • 0 відгуків

3 630 ₴ 2 дні

Набір поліклинових ременів (із шківами) SNR NTN KA85204 SNR NTN
  • 0 відгуків

3 260 ₴ завтра

Ролик проміжний поліклинового ремня Ford Fiesta V/Galaxy/Mondeo III/IV/Ranger/S-Max, Volvo S80 II/V70 III 1.8-2.5 10.00- 70x8x26 CAFFARO 23420 CAFFARO
  • 0 відгуків

475 ₴ 2 дні

  • 0 відгуків

1 305 ₴ 14 днів

Оригінальні номери

OEM
  • 1387066
  • 30777354